Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


24-09-2013

Ruszyła rejestracja zgłoszeń na konferencję podsumowującą konsultacje społeczne Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Od dzisiaj można zgłaszać się do udziału w konferencji podsumowującej konsultacje projektu Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, która odbędzie się 4 października 2013 r. w Krakowie.

Do udziału w spotkaniu podsumowującym konsultacje społeczne Programu, które prowadzone są od 26 sierpnia do 25 września 2013 r., zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności przedstawicieli jednostek samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, przedstawicieli administracji rządowej oraz organizacji pozarządowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja oraz harmonogram spotkania dostępne są zakładce  Rejestracja na stronie internetowej. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie dedykowane strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko dla projektu POIiŚ 2014-2020 odbędzie się 21 października w Łodzi. Wkrótce rozpocznie się rejestracja zgłoszeń.

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska