Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


29-10-2013

Dbając o zieloną przyszłość – fundusze unijne w sektorze środowiska

25-26 listopada 2013 r. w Krakowie odbędzie się konferencja pn. "Dbając o zieloną przyszłość – fundusze UE w sektorze środowiska" organizowana przez Ministerstwo Środowiska - Instytucję Pośredniczącą w realizacji Programu Infrastruktura i Środowisko.

Podczas konferencji przedstawiciele Ministerstwa Środowiska omówią system wdrażania Programu Infrastruktura i Środowisko. Spotkanie będzie także okazją do podsumowań, wymiany doświadczeń oraz wypracowania dobrych praktyk na nową perspektywę finansową 2014-2020. W drugim dniu spotkania zaplanowano dla uczestników wizytę studyjną, która ma na celu zaprezentowanie projektów środowiskowych dofinansowanych ze środków unijnych w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje zatem kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska Link prowadzi do serwisu zewnętrznego 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska