Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


22-10-2012

Korzystamy wszyscy – kampania o efektach unijnych funduszy

Fundusze Europejskie – Każdy korzysta, nie każdy widzi to hasło kampanii promocyjnej, która 22 października 2012 r. wystartowała w telewizji i radiu. Kilka dni wcześniej rozpoczęły się działania popularyzujące informacje o Funduszach Europejskich w mediach społecznościowych.

Kampanie są jednym z wielu działań informacyjnych i promocyjnych ministerstwa, do których państwa członkowskie UE zostały zobowiązane zapisami prawa wspólnotowego. Obecna, startująca dzisiaj, jest odpowiedzią na wyniki prowadzonych regularnie przez MRR badań wiedzy Polaków o efektach unijnej pomocy w Polsce. Okazuje się, że o ile Polacy coraz więcej wiedzą o Funduszach Europejskich, to wciąż odczuwają niedosyt informacji, zwłaszcza dotyczących zmian, które dzięki środkom unijnym zaszły w ich najbliższym otoczeniu i w ich codziennym życiu.

Na potrzeby kampanii przygotowaliśmy pięć spotów telewizyjnych, pięć radiowych oraz specjalny spot do Internetu. Uruchomiliśmy nowe profile w mediach społecznościowych poświęcone Funduszom Europejskim, prowadzimy ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych działań popularyzujących rezultaty różnorodnych przedsięwzięć finansowanych ze środków unijnych.

Spoty będą emitowane w większości polskich stacji radiowych i telewizyjnych, natomiast w mediach społecznościowych profile Funduszy Europejskich można znaleźć na:


Korzystamy wszyscy – kampania o efektach unijnych funduszy

Zobacz więcej na stronie poświęconej kampanii Strona otwiera się w nowym oknie


Pobierz plik:
Informacje na temat kampanii promocyjnej Fundusze Europejskie – „Każdy korzysta, nie każdy widzi” Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (99 KB)

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska