Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12...2idź do:  
05-07-2016
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
04-03-2016

Nowa wersja Szczegółowego opisu priorytetów Programu Operacyjnego Infrastruktura

3 marca 2016 r. minister Witold Słowik zatwierdził zaktualizowany Szczegółowy opis priorytetów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (wersja 5.0).

więcej
24-04-2014

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 1 do 11 maja 2014 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.
więcej
29-05-2013
Logo „Europa to my”

Konkurs „Europa to MY” – wygraj podróż marzeń i wielki koncert muzyczny w swojej miejscowości

Jeszcze tylko do 7 czerwca 2013 r.  można wziąć udział w konkursie „Europa to MY”. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci bonu na podróż marzeń o wartości 20 000 zł oraz koncertu z udziałem polskich gwiazd w swojej miejscowości. Wystarczy wziąć aparat, zrobić kilka zdjęć miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim oraz dodać krótki opis tego miejsca.

więcej
22-10-2012
Korzystamy wszyscy – kampania o efektach unijnych funduszy

Korzystamy wszyscy – kampania o efektach unijnych funduszy

Fundusze Europejskie – Każdy korzysta, nie każdy widzi to hasło kampanii promocyjnej, która 22 października 2012 r. wystartowała w telewizji i radiu. Kilka dni wcześniej rozpoczęły się działania popularyzujące informacje o Funduszach Europejskich w mediach społecznościowych.

więcej
27-09-2012

Aktualizacja harmonogramu naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko - stan na 17 września 2012 r.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, na podstawie analizy stanu przygotowań w poszczególnych instytucjach, zaktualizowało orientacyjny harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

więcej
06-03-2012

Znamy termin naboru wniosków do Działania 4.5 Wsparcie dla przedsiębiorstw w zakresie ochrony powietrza, Programu Infrastruktura i Środowisko

W terminie od 13 kwietnia do 11 maja 2012 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będzie przyjmować wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Działania 4.5 Wsparcie dla przedsiębiorstw w zakresie ochrony powietrza, Programu Infrastruktura i Środowisko.

więcej
05-12-2011
Konkurs „Fundusze Europejskie w kadrze” rozstrzygnięty

Konkurs „Fundusze Europejskie w kadrze” rozstrzygnięty

Podczas dziewiętnastej edycji Festiwalu Plus Camerimage w Bydgoszczy rozstrzygnięto konkurs spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze”. Zwyciężyła reklama „Opolskie. Tu się żyje zmianami” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego zrealizowana przez Agencję Reklamową Dsk Sp. z o.o. Wyróżnienia przyznano za cykl „Na tropie funduszy” i spot „Czy zamierza pan zajść w ciążę” Ministerstwu Rozwoju Regionalnego oraz za reklamę „Kultura się liczy!” Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

więcej
15-06-2011

Rozpoczęto konsultacje społeczne Listy projektów indywidualnych Programu Infrastruktura i Środowisko

15 czerwca 2011 roku rozpoczęły się konsultacje społeczne aktualizacji Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko. Konsultacje potrwają do 15 lipca 2011 roku.

więcej
15-04-2011

Zagłosuj na swojego Eurolidera i najciekawszy projekt w konkursie Polska Pięknieje

Ruszają  głosowania internetowe w tegorocznych edycjach konkursów „Eurolider” i  „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Dzięki temu masz wpływ na wyniki obu konkursów! Wytypuj swojego kandydata lub najciekawszy projekt spośród Nominowanych i zagłosuj! 

więcej
05-01-2011
Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Ogłaszamy III edycję konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju lokalnego i aktywizacji lokalnej społeczności, sięgając po Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze otaczającą  rzeczywistość. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów!

więcej
02-10-2010
Trwa III Forum Funduszy Europejskich

Zakończyło się III Forum Funduszy Europejskich

Zakończyło się III Forum Funduszy Europejskich, wielkie święto funduszy unijnych, które zmieniają nasz kraj na lepsze. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Czas ekscytujących przemian”. Wszystkim, którzy 1 i 2 października 2010 roku odwiedzili nas na Placu Defilad serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok na kolejne, IV już Forum Funduszy Europejskich.

więcej
25-01-2010

Opublikowano polskie tłumaczenie Wytycznych w zakresie wdrożenia dyrektywy 2001/42/WE w sprawie oceny wpływu niektórych planów i programów na środowisko

Zapraszamy do zapoznania się z przetłumaczonymi na język polski Wytycznymi w zakresie wdrożenia dyrektywy 2001/42/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie oceny wpływu niektórych planów i programów na środowisko.

więcej
24-08-2009
Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Zachęcamy wszystkich Beneficjentów Funduszy Europejskich do szerszego pokazania swoich projektów oraz podzielenia się doświadczeniami zdobytymi w trakcie ich realizacji. Czekamy na opisy projektów, które realizowaliście Państwo przy wsparciu z Funduszy Europejskich zarówno w poprzedniej jak i w obecnej perspektywie finansowej. Liczymy, że prezentacje Państwa projektów wzbogacą, prowadzony przez nas, serwis internetowy Mapa Dotacji UE.

więcej
strona:12...2idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska