Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


24-04-2014

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 1 do 11 maja 2014 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dają możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.

Wśród zaplanowanych atrakcji są m.in. koncerty, warsztaty i szkolenia, zawody sportowe, konkursy i zabawy dla dzieci, gry miejskie i wiele, wiele innych. Już 1 maja początkujących sportowców zachęcamy do wzięcia  udziału w spływie kajakowym w Janowie Lubelskim, a melomanów zapraszamy na koncert w Kórniku.

Lista atrakcji, które będą miały miejsce podczas Dni Otwartych jest naprawdę długa i na bieżąco aktualizowana. Zobaczcie sami, jak wiele będzie się działo w Waszej okolicy!

 

Baner przekierowuje do wyszukiwarki atrakcji, która znajduje się na stronie internetowej www.10latwue.pl

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska