Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


08-05-2015

Kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich wystartowała

Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Od 7 do 10 maja w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących pomysły zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim. Rejs motorówką, ciekawe warsztaty, eksperymenty naukowe oraz zwiedzanie kulis teatrów  – to tylko niektóre z atrakcji.

Dni Otwarte dają możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których przeważenie dostęp jest utrudniony, a także zwiedzania za darmo lub ze zniżką muzeów, teatrów i innych dofinansowanych z UE instytucji kultury. Pozwalają także na bezpłatne uczestnictwo w ciekawych warsztatach  oraz atrakcjach przygotowanych z myślą zarówno o najmłodszych jak i trochę starszych uczestnikach.

Wyszukiwarka atrakcji dostępna jest na stronie akcji. Zachęcamy do udziału w Opolskim Weekendzie Europejskim podczas, którego na rynku w Głubczycach wystąpią polskie gwiazdy muzyki rozrywkowej. Miłośnicy kultury i sztuki mogą zajrzeć za kulisy Opery Narodowej w Warszawie lub zwiedzić siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Najmłodszych z pewnością zainteresuje JuraPark w Krasiejowie, w którym zobaczyć można blisko 250 rekonstrukcji dinozaurów.

To tylko niektóre spośród prawie 1 tys. atrakcji przygotowanych przez beneficjentów unijnych środków. Wejdźcie na www.dniotwarte.eu i zobaczcie, jak wiele dzieje się wokół nas!

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska