Menu

Bieżący katalog: Aktualności

Lista podkatalogów:

Katalog wyżej: Działania promocyjne

WYŚWIETL LISTĘ ARTYKUŁÓW W BIEŻĄCYM KATALOGU


27-10-2015

Konkurs fotograficzny na selfie z inwestycją POIiŚ rozpoczęty

26 października 2015 r. ruszył internetowy konkurs fotograficzny „Ja i moja inwestycja” na najlepsze „selfie” z inwestycją Programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 w tle. Zabawa potrwa do 4 grudnia 2015 r.

Konkurs jest powiązany z telewizyjną serią o inwestycjach transportowych wspartych ze środków unijnych w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 pt. „PL. Do zobaczenia”. Cykl programów jest emitowany od początku października na antenie TV4 w każdy poniedziałek o godz. 22:00, a odcinki powtórkowe w każdy wtorek o godz. 8:45.

W każdym z 10 odcinków, gospodarz programu, prezenter Paweł Orleański wraz z bohaterami odcinków, opowiada o dwóch projektach. Przybliża szczegóły ich powstawania oraz ujawnia niecodzienne odkrycia i ciekawostki z nimi związane. W sumie przedstawionych zostanie 20 różnych projektów transportowych z całej Polski.

Program dostępny jest również w telewizji internetowej ipla.tv

Na zdjęciu zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie


Facebook’owa aplikacja konkursowa dostępna jest na fan page’u PL. Do zobaczenia – TV 4. Za jej pomocą należy przesłać zgłoszenie do udziału w konkursie oraz zamieścić wykonane przez siebie tytułowe selfie z inwestycją POIiŚ w tle. Internauci mogą zagłosować na zwycięzcę nagrody wyróżnienia, ale nagroda główna będzie przyznana przez komisję konkursową.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - aparat fotograficzny oraz powerbanki. Regulamin i szczegóły konkursu w aplikacji facebook'owej.