Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


15-04-2011

Zagłosuj na swojego Eurolidera i najciekawszy projekt w konkursie Polska Pięknieje

Ruszają  głosowania internetowe w tegorocznych edycjach konkursów „Eurolider” i  „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Dzięki temu masz wpływ na wyniki obu konkursów! Wytypuj swojego kandydata lub najciekawszy projekt spośród Nominowanych i zagłosuj! 

Od dzisiaj do 28 kwietnia 2011 r. można oddać głos na swojego kandydata w konkursie Eurolider 2011. W głosowaniu internetowym można poprzeć tylko jedną spośród 10 Nominowanych do nagrody osób. Głosowanie odbywa się na stronie  www.eurolider.gov.pl

Przypomnijmy, że celem konkursu jest wyróżnienie osób, które konsekwentnie i wytrwale angażują się w pozyskiwanie Funduszy Europejskich dla rozwoju lokalnych społeczności i poprawy jakości życia w swoim najbliższym  otoczeniu: w gminie, w regionie.

Możesz także zagłosować na najciekawszy – Twoim zdaniem – projekt w konkursie „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”! To już czwarta edycja konkursu, wyłaniającego projekty podnoszące atrakcyjność turystyczną Polski. Kapituła wybrała Nominowanych w następujących kategoriach:

  • rewitalizacja,
  • zabytek,
  • produkt promocyjny,
  • obiekt turystyczny,
  • turystyka aktywna,
  • turystyka transgraniczna i międzynarodowa,
  • obszary wiejskie.

Głosować można przez stronę www.polskapieknieje.gov.pl 

Ostatecznych zwycięzców  w konkursach Eurolider 2011 i Polska Pięknieje poznamy 5 maja 2011 roku w trakcie gali inaugurującej IV Forum Funduszy Europejskich w Warszawie.

Nie zwlekaj! Oddaj głos na swoich faworytów!

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska